Цеца и Богдан бараат нов дом – пред се од една причина

  • By admin
  • февруари 12, 2021
  • 0
  • 806 Views

Откако уживаа на Копаоник со неговата ќерка Искра, парот се упати кон едно етно село во близина на Зрењанин каде го искористија сончевиот викенд, па возеа четирицикли. Цеца прв пат објави заедничка фотографија со момчето, што никогаш порано не го направила тоа со ниту едно друго момче, а под фотографијата напиша „Уште еден прекрасен ден“.

Сепак, фолк ѕвездата никогаш јавно не говорела за новата врска, но таа и Богдан повеќе не се кријат и го користат секој момент да бидат заедно. Се шушка дека наскоро ќе започнат и заеднички живот.

-Тие веќе почнаа да зборуваат за тоа, па веројатно ќе изнајмат заеднички стан каде ќе имаат апсолутна приватност. Богдан секогаш може да дојде кај Цеца на ручек или вечера, но таа, заради децата, никогаш не би дозволила тој да преспие во нејзината куќа.

Неговиот стан е убав и Цеца веќе била таму, но бидејќи медиумите веќе знаат каде живее сега, размислуваат да пронајдат луксузен стан за кој никој нема да знае каде се наоѓа, па папараците нема да можат да ги следат- открива близок извор.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *