(ФОТО) Македонската пејачка се спореди со бидермаер: Сите кои биле во мене во врска, после мене се ожениле

  • By admin
  • февруари 21, 2023
  • 0
  • 91 Views

Дефинитивно Марија Тодоровска или попозната како Марија Луиса знае како да го привлече вниманието на јавноста и да се најде во центарот на вниманието.

Згодната битолчанка е фолк пејачка која на пошироката јавност и стана позната не по своите хитови туку по нешто сосема друго – нејзиниот изглед.

Имено, Марија Луиса отсекогаш изгледала привлечно, пожелно, ат рактивна, а на своите настапи прави и одлична атмосфера.

Луиса почна да има се повеќе настапи во македонскта престолнина, а ако го освоиш Скопје, велат си ја освоил и Македонија.

Особено кога Марија ќе заниша со колковите, ќе замеша со совршено обликуваната, подигната, цврста задница.

Оваа наша пејачка со право важи за кралица на бакшишот со оглед на тоа што безмалку по секој настап си заминува со солидна сума на пари кои задоволната публика и ги поклонува.

Но ако се заклучи во нејзините објави на социјалните мрежи, таа има еден проблем во животот – а тоа е љубовта каде што нема среќа. Во таа насока оди и последната објава во која вели.

Сите кои биле во мене во врска, после мене се ожениле… што сум јас? Бидермаер

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *