(ФОТО) Сите ја знаеме Спенџарска, а ова е нејзината мајка: Јелена покажа како си поминуваат на море

  • By admin
  • август 5, 2022
  • 0
  • 112 Views

Во годините наназад Јелена Спенџарска се промовираше во едноа од најпрепознатливите и највпечатливи тв водителки во македонската јавност.

Популарната Јеца периодов го користи максимално за да ужива на топлото сонце и на песочните плажи, нешто што очигледно и тоа како и годи.

Спенџарска откако започна сезоната на одморите буквално не е застаната. Откако Јелена беше во Италија, Грција, Шведска и Хрватска повторно се спакува и замина.

Секојдневно е активна на социјалните мрежи, па од она што го споделува нејзините фанови може да забележат дека водителката е презадоволна од нејзиниот начин на живот, тело и умстве на состојба.

Ако некој е познат по давањето совети и мудри мисли за живеење исполнет и задоволен живот, тоа сигурно е незаменливата Јелена Спенџарска.

Згодната Беровчанка јавноста ја запозна преку утрински програми каде што е заштитен знак, а со гледачите секогаш знае како.

Спенџарска уште повеќе знае да привлече внимание со нејзиниот модерен, но истовремено префинет стил, а неретко знае и да си поигра со смелите комбинации во повеќе бои.

Таа на својот инстаграм профил каде што е мошне активна сподели пост со низа фотографии од тоа како си поминува на одморот.

Овојпат Спенџарска на одмор во соседна Грција отпатува со своите најсакани, фамилијата. Поточно мајка и и сестра и со децата.

Па во таа насока Јелена сподели неколку фотки со својата мајка како уживаат на плажа покрај море и притоа напиша:

Денес со мама на плажа, ќе си читаме книга, децата ги испративме со мајка им во друг град, слободен ден за нас.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *