Поранешната девојка на македонскиот фудбалски репрезентативец ја распродава облеката

  • By klaster1
  • јуни 22, 2021
  • 0
  • 2315 Прегледи

Блогерката Зорана Јовановиќ, попозната како Зоранах, повторно беше на ме та на корисниците на Твитер за продажба на нејзини предмети и облека.

Имено, на социјалните мрежи се појавија фотографии од обувки и облека што ги продава оваа блогерка, но од приложеното може да се види дека работите не се најчисти, што дополнително ги вжешти повиците на сметката на блогерите на социјалните мрежи.

„Зорана повторно продава хеланки, обувки, колку др ско од нејзина страна!“, „Дали таа има змија во потпетиците?“, „Таа бара 60 евра за валкани патики, и 130 за иск инати потпетици“ … беа некои од коментарите кои кружат на Твитер.

Имено, ЈуТјубер ги поставува сите производи на страницата на Инстаграм „Ха ос од плакарот“, и тоа е брендиран роба, која иако е користена, не може да се најде по ефтина цена.

Блогерката Зорана Јовановиќ, попозната како Зорана, беше цел на осу да кога изјави дека не сака да биде со маж кој е од Србија, како и дека не би сакала да воспитува деца од Србија.

Таа токму пред некое време беше во љубовна врска со нашит фубалски репрезентативец и член на Лече, Боби Николов.

Тие двајца никогаш јавно не ја потврдија врската, иако таа често одеше во Унгарија додека тој играше таму, а често споделуваа фотографии од многу идентични места.

Според последните информации таа ја прекинала комуникацијата со Боби Николов и не се во контакт. Тој пак беше дел од златната неповторлива генерација која избори Европско првенство во фудбал и остави значаен белег.

– Јас не се гледам во врска со некој од Србија. Тој може да биде најдоброто момче на светот, и да има се што ми одговара, ако живее во Србија – тој не постои.

Не сакам да живеам тука и не сакам да го воспитувам моето дете тука, повеќе сакам во странство. Не ме интересира ова тука – рече тогаш Зорана, а сега се огласи и се обиде да објасни што мисли.

– Мојот живот во Белград не е како што треба, кога сум таму некаде, каде и да заборавам на некои приватни работи, секогаш кога ќе заминам, тоа е бегство од тоа, и го избрав на тој начин. Стојам зад мојата изјава, можеби погрешно сум ја изговорил, но и луѓето погрешно ја толкувале.